Терміни подання документів у 2016 році

  1. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначають Правилами прийому.
  2. Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від осіб, які вступають на основі повної загальної освіти для здобуття ступеня бакалавра розпочинається 11 липня і закінчується о 18.00 год. 27 липня крім випадків, передбачених пунктами 3, 4 цього розділу.
    Прийом заяв та документів у паперовій формі від осіб, які вступають на основі повної загальної освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста розпочинається 11 липня і закінчується о 18.00 год. 27 липня крім випадків, передбачених пунктами 3, 4 цього розділу.
  3. Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, проходять співбесіду, відповідно до розділу ІХ Правил, складають вступні випробування в Університеті, розпочинається 11 липня і закінчується о 18.00 годині 20 липня. Співбесіди проводяться з 21 до 24 липня, а вступні іспити − з 21 до 27 липня..
  4. Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси в Університеті (відповідно до розділу VIII Правил прийому), закінчується о 18 год. 20 липня. Творчі конкурси проводять у кілька сесій з 18 липня до 27 липня (згідно з розкладом).
  5. Рейтинговий список вступників, які вступають на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування, формують на основі конкурсного балу та пріоритетності заяв за кожним вищим навчальним закладом, спеціальністю (освітньою програмою), граничного обсягу державного замовлення з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету та оприлюднюють не пізніше 12.00 години 1 серпня. При цьому вважають, що вступник обрав ступінь, спеціальність (освітню програму) та вищий навчальний заклад, яким відповідає найвища пріоритетність серед тих, за якими він отримав право здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету.
    Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти, оприлюднюють не пізніше 12.00 години 1 серпня.